Wiadomości

Głośne zachowanie ściągnęło interwencję mundurowych

Data publikacji 18.02.2021

Kryminalni z orzeskiej jednostki dostali informację o wyjątkowo głośnym zachowaniu w jednym z mieszkań na osiedlu w Ornontowicach. Wśród czterech znajdujących się tam osób przebywał mężczyzna, u którego policjanci znaleźli marihuanę. Impreza zakończyła się dla 22-latka policyjnymi zarzutami.

W minioną środę po południu policjanci orzeskiego komisariatu dostali informację, że w Ornontowicach przy ulicy Żabik w jednym z mieszkań trwa głośna impreza, co wyjątkowo przeszkadza pozostałym lokatorom. W zastanej w mieszkaniu grupie młodych osób przebywał także 22-letni mężczyzna, który miał przy sobie roślinny susz. Narkotykowy tester potwierdził przypuszczenie policjantów, że ujawniona przez nich substancja to marihuana.

Po niespełna dobie od zatrzymania młody ornontowiczanin usłyszał policyjne zarzuty: posiadania blisko 10 działek środków odurzających. 22-latek złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

To nie pierwsza tego typu sytuacja w jego życiu. Według policyjnej bazy danych człowiek ten był już w przeszłości karany za przestępstwo z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.